با ما همراه باشید

درباره ما

امروزه جایگاه و نقش رسانه ها در اعتلاء، رشد و توسعه فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی جامعه بر هیچکس پوشیده نیست و رسانه ها به عنوان پل ارتباطی بین مردم و سازمان ها نقش بسیار مؤثر و مفیدی را ایفاء می کنند.

در این راستا هفته نامه الکترونیکی مازنی ها با مجوز رسمی از هیأت نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ج.ا.ا در تلاش است با استفاده از فناوری نوین و نگرش کارشناسانه به مقوله اطلاع رسانی و بهره گیری از دانش و اطلاعات روز، بستر های مناسبی را در عرصۀ اطلاع رسانی پویا فراهم آورد.

از همین رو با توجه به فراگیر شدن جامعه به فضای مجازی (اینترنت) و دسترسی آسان به آن، اقدام به تهیه و انتشار هفته نامه الکترونیکی مازنی ها نمودیم تا علاوه بر صرفه جویی در مصرف کاغذ و جلوگیری از آسیب به منابع طبیعی و قطع درختان؛ بتوانیم گامی هرچند کوچک در عرصه اطلاع رسانی داشته باشیم.

بی شک دست یابی به این مهم نیازمند تعامل وهمفکری میان مردم، رسانه ها و مسوولان به همراه شناخت انتظارات طرفین و نهایتاً تعیین راهکارها و روش هایی در جهت رشد و توسعه همه جانبه کشور می باشد.

در خاتمه امید است با همراهی و همدلی تمامی عزیزان بتوانیم در امر خطیر اطلاع رسانی و بسط فرهنگ و طرح مسایل و مشکلات جامعه، دغدغه های مردم و نیز انعکاس عملکرد مسوولان؛ گامی مؤثر برداشته باشیم.

صاحب امتیاز: موسسه مطبوعاتی عصر آگاهی پارسیان امروز

مدیرمسئول: مسلم ناظری

info@mazaniha.ir