ورزشی

پیگیری های ویژه دکتر رنگرز در خصوص توسعه ورزش اول استان

منتشر شده

در

دکتر رنگرز با حضور در فدراسیون کشتی، ضمن تقدیر از تلاش های فدراسیون کشتی، پیگیر وضعیت کشتی استان مازندران شد.

به گزارش مازنی ها ، دکتر رنگرز در جلسه با مسئولان فدراسیون کشتی گفت : خودم را مکلف می دانم که به کشتی خدمت کنم و از نزدیک نیز با این فدراسیون کار کردم و می دانم به دنبال تلاش و کار برای اعتلای کشتی کشور است.

وی افزود؛ گرچه به دلیل شیوع کرونا حجم کارهای اجرایی پایین آمده، اما فدراسیون کشتی با تلاشی که انجام داده موفق شد رقابت های لیگ را با گردش مالی مناسب، رقابت های انتخابی را با کیفیت بالا و اردوهای تیم های ملی را برگزار کند، ضمن اینکه رئیس فدراسیون با حضور در شهرستان ها در شرایط شیوع کرونا خطر می کند و با جلسات بسیار فشرده سعی در راه انداختن چرخ کشتی کشور دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در ادامه تاکید کرد؛ قطعا قطاری که در حال حرکت است را سنگ می زنند و از فدراسیون می خواهم بدون توجه به غرض ورزی ها همینطور پرتلاش و با برنامه به کار خود ادامه دهد. دکتر رنگرز در این جلسه جهت بازدید استاندار مازندران از اردوی تیم ملی کشتی و پیگیری وضعیت کشتی گیران مازندرانی و همچنین توافق برای آماده سازی دو سالن کشتی در شرق و غرب استان بعنوان پایگاه های استعدادیابی فدراسیون کشتی با محوریت هیات کشتی مازندران با دبیر گفتگو کرد و تصمیمات خوبی اتخاذ گردید .

برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

برترین ها

خروج از نسخه موبایل