اجتماعی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران:تولید محصولات کشاورزی خط قرمز جهاد کشاورزی است

منتشر شده

در

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به اینکه خط قرمز ما تولید محصولات کشاورزی است که به هیچ وجه نباید به مشکل بربخورد، افزود: همه مدیران بخش کشاورزی باید پای کار باشند تا بازار به آرامش کامل برسد و مردم در تامین کالاهای اساسی دچار مشکل نشوند.

عزیزاله شهیدی‌فر در جلسه شورای هماهنگی و قرارگاه امنیت غذایی سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه جلسه قرارگاه امنیت غذایی از مهمترین جلسات جهاد کشاورزی است و باید با همه توان این جلسات هماهنگی و مدیریت شود، گفت: با همکاری همه اعضای قرارگاه، اتفاقات خوبی در تنظیم بازار بوجود آمد و بازار به آرامش نسبی رسیده است.
وی نقش مازندران را در تامین امنیت غذایی کشور بسیار مهم دانست و افزود: مازندران در تولید محصولاتی از جمله برنج، مرکبات و مرغ جایگاه ویژه‌ای در کشور دارد که باید برای حفظ این جایگاه تلاش‌های بیشتری صورت گیرد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه حذف ارز 4200 تومانی در واردات برنج، اتفاقات خوبی را رقم زد، ادامه داد: این اقدام سبب محدود شدن واردات این محصول به نفع تولیدکنندگان داخلی شد و از هدر رفتن زحمات برنج‌کاران جلوگیری شد.
شهیدی‌فر بیان کرد: با حمایت از ارقام پرمحصول برنج می‌توان خوداتکایی در تولید برنج را شاهد بود.
وی با اشاره به اینکه خط قرمز ما تولید محصولات کشاورزی است که به هیچ وجه نباید به مشکل بربخورد، افزود: همه مدیران بخش کشاورزی باید پای کار باشند تا بازار به آرامش کامل برسد و مردم در تامین کالاهای اساسی دچار مشکل نشوند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران اظهار کرد: تولید گوشت سفید در مازندران از وضعیت خوبی برخوردار است به گونه ای که تا 13.5 میلیون قطعه جوجه ریزی انجام شده است و نوید خوبی برای ماه‌های آینده خواهد بود.
این مسؤول خاطرنشان کرد: از هر روش ممکن برای حفظ و ارتقاء تولید استفاده می‌کنیم تا به خودکفایی و خوداتکایی برسیم و از وابستگی به خارج رهایی پیدا کنیم.

برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

برترین ها

خروج از نسخه موبایل